אטרקציות בערבה לילדים

תכננתם, ארזתם לבד (לא פשוט!) ואתם כבר בדרך לחופשה עם הילדים. מתרגשים, אווירה של חופש באוויר.  גם אם החלטתם  לצאת לחופשה בערבה עם הילדים וללון באחד מהצימרים המפנקים הקיימים בעין יהב וגם אם אתם בדרך לאילת,  כדאי לדעת שיש בערבה מגוון של בילויים, אטרקציות פעילויות שמיועדות לכל המשפחה.  הילדים יעופו על זה!

מחפשים אטרקציות בערבה לילדים ?

הגעתם למקום הנכון!

באזור הערבה ניתן למצוא מגוון אטרקציות למשפחות עם ילדים. החל מתיירות חקלאית, טיולים באתרי טבע ועד לאטרקציות עם בעלי חיים.

כדאי להגדיר לעצמכם איזה סוג של אטרקציות אתם מחפשים. אולי טיולי שטח בכלי שטח מגניבים (פעימות מדבר, חוויה מוטורית בערבה) ? יש! אולי משחקים נחמדים לכל המשפחה, בסגנון סימני דרך, פיצוח כתב חידה , אולי תתעניינו בסדנאות יצירה (יש מתוקות במיוחד – שוקוליטלי) אולי תרצו להכיר את החקלאות המיוחדת בעין יהב? (רמי שדה, בית האלוורה ), אולי בשילוב קטיף של ירקות מיוחדים? (מלוא הטנא)?  יש ויש ויש.

בבואנו לצאת לטיול בטבע תמיד נרצה לדעת שיש פעילות מהנה ויצאת דופן לילדים. כך למשל תוכלו ליהנות עם ילדיכם בנחל עקרבים המשלב בתוכו נופים מדהימים, ערוץ נחל קניוני מלא בבולדרים שנסחפו בשיטפונות ועוד.

לטייל בג'יפים או ברגל?

יש כאלו שאוהבים ללכת ברגל, אחרים – רק ברכב ויש המשלבים. כל האופציות פתוחות. בעין יהב ובערבה בכלל לא תתקשו למצוא מורי דרך שישמחו לגלות לכם את צפונותיה של הערבה. מקומות יפהפים, גבי מים בעונה, ארוחה בשטח, או סתם תה מדברי שמוכן באהבה.

יש הרבה אנשים שלא אוהבים ללכת ברגל בעת חופשה מפנקת ועל כן טיול ג'יפים בערבה הוא פתרון מעולה שבו גם ילדיכם יוכלו ליהנות וגם לכם תהיה קצת מנוחה מההגה. תמיד גם אפשר להשכיר ג'יפ פרטי משלכם לחוויה משפחתית מושלמת. בטיול ג'יפים תוכלו לשלב מעבר בין נופים מדברים קסומים עם שקיעה או זריחה רומנטית.

טיולי אופניים

גם טיול אופניים משפחתי הוא דבר שיכול לבוא בחשבון כאשר אתם נמצאים באזור הערבה. את הרכיבה עצמה אפשר לעשות במסלולים שונים – קיימים בערבה מסלולי אופניים מיוחדים – תוך כדי חשיבה על גיל הילדים וכושרם הגופני.

לא רק לילדים – מסלולי אופניים בערבה התיכונה>>

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.